Moin moin / Odeur de Violettes / +-0

KoncertMatiční dům, Opava

Moin moin je ostravská písničkářka, pohybující se v lo-fi světě a snech o krajině, kde nad obzorem svítí polární záře. Ve svém sólovém projektu kombinuje jednoduché kytarové linky s křehkým zpěvem a s důrazem na obrazotvorné texty. Zážitky, vjemy a zvuky poskládané do příběhů a pohádek. Nově vystupuje také s kapelou 17:13. Moin moin pokřtí v Matičním domě své nové album Dawn, které vzniklo a bylo nahráno při jejím měsíčním rezidenčním pobytu v Egon Schiele Centru v Českém Krumlově. „Dawn znamená rozednívat se – vším se prolíná motiv proměny, změny, přerodu, odchodu a příchodu. „Míchám velmi osobní prožitky, týkající se ůzných změn a událostí, s plošnými lyrickými popisy a příběhy“, komentuje své nové album Moin moin
Odeur de Violettes je písničkářka usazená v Českých Budějovicích, kde mj. studuje literaturu, zkouší lattearty a chodí na koncerty pořádáné místní hlukovou agenturou NAAB. Emoce, punk, dívčí písničky = raw folk s nádechem ostřejších kytárek.
+-0. Jsou čtyři a jejich cesty se zkřížily v pošmourném podještědí. V jejich hudbě se převaluje sychravý postpunk zahalený hlukovým oparem a zatažený do mrazivého všeobjímajícího šera a studeného deště.

Kontakty a otevírací doba

Bludný kámen, z.s.

Gudrichova 6,
746 01 Opava
bludnykamen@bludnykamen.cz
IČ: 66144108
Facebook
Youtube
Instagram
Newsletter

Galerie Cella

Matiční 4,
746 01 Opava
Út–Čt: 9–17

Hovorny

Masarykova tř. 22,
746 01 Opava
Po-Ne: 0-24

Matiční dům

Matiční 2,
746 01 Opava

Činnost Bludného kamene je finančně podpořena z dotace Ministerstva kultury ČR a Statutárního města Opava.