Kamila Wolszczak: Pošlete nám vaši „Výstavu v okně“

Výstava

Výstava v okně

(for english scroll down)

Video s návodem na výrobu výstavy v okně najdete na tomto odkaze:
https://www.facebook.com/bludnykamen/videos/281807532976618

Kamila Wolszczak posledních několik měsíců před karanténou připravovala s dětmi výstavu „Věci mají nohy“ v Dětské galerii umění v Amsterdamu. Mnoho lidí ji ale v současné době nemohlo navštívit. Kamila by tedy ráda pro období karantény, které u nás pomalu doznívá, ale v mnoha místech na světě nadále trvá, věnovala toto video rodinám, které nadále zůstávají doma, a každému, komu chybí umění, výstavy a kulturní události. Vytvořte výstavu pro svého souseda za oknem, pro své hračky anebo zvířátka.

Kamila vám ve videu „Výstava v okně“ ukáže, jak si doma připravit výstavu z každodenních, nepoužívaných předmětů. Ráda vám pomůže vnést tvůrčí procesy k vám domů a můžete tak společně ukázat běžný život jako akt tvoření a touhy po umění.

Proměňte své okno v nejkrásnější galerii ve městě, pošlete nám fotku a my ji zpřístupníme na našem FB.
Nejbláznivější „Výstavy v okně“ mohou na začátek prázdnin vyhrát balíček s uměleckými potřebami pro vaše další tvůrčí aktivity.

Dětská galerie umění v Amsterdamu https://kamilawolszczak.wordpress.com/suwaczek/

Těšíme se na vaše bláznivé fotky a přejeme vám hodně zábavy.
———————

Exhibition in the window

You can find the videotutorial for the Exhibition in the window on the link below:
https://www.facebook.com/bludnykamen/videos/281807532976618

For the last few months before the quarantine, Kamila Wolszczak and children were creating an exhibition „Things Have Feet“ at the Children’s Art Gallery in Amsterdam. Unfortunately, not many people could see that. Kamila would like to dedicate this video to families who continue to stay at home and to anyone who lacks art, exhibitions and cultural events during last months. Although the restrictions are slowly fading out in the Czech Republic, they continues in many places around the world. Create an exhibition for your neighbour behind the window, for your toys or animals at home.

In the video „Exhibition in a Window“, Kamila will show you how to prepare an exhibition with unused, daily objects at home. She will be happy to help you to bring more creative processes to your home and expose a normal life as an act of creation and desire of art.

Turn your window into the most beautiful gallery in the city, send us a photo and we will make it available on our FB. The craziest „Exhibitions in a Window“ can win a package of art materials for your following creative activities during holidays.

Children’s art gallery in Amsterdam https://kamilawolszczak.wordpress.com/suwaczek/

We are looking forward to your crazy photos and wish you a lot of fun.

Kontakty a otevírací doba

Bludný kámen, z.s.

Gudrichova 6,
746 01 Opava
bludnykamen@bludnykamen.cz
IČ: 66144108
Facebook
Youtube
Instagram
Newsletter

Galerie Cella

Matiční 4,
746 01 Opava
Út–Čt: 9–17

Hovorny

Masarykova tř. 22,
746 01 Opava
Po-Ne: 0-24

Matiční dům

Matiční 2,
746 01 Opava

Činnost Bludného kamene je finančně podpořena z dotace Ministerstva kultury ČR a Statutárního města Opava.